Pizza nocą

Zapraszamy Państwa do restauracji Piatto Bianco zarówno w dzień jak i wieczorową i nocną porą.

Dzwoń na 792 596 318 w piątki i soboty w godzinach 14-4 (w nocy) a w pozostałe dni 14-2 (w nocy).

Na pizzę nocą, przepyszne zupy, dania główne czy makarony mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszej restauracji mieszczącej się przy ul. Rybaki 20A/2 prawie 24h na dobę.

pizza2Jesteśmy jedyną restauracją w Poznaniu czynną w nocy, która oferuje również dowóz jedzenia pod wskazany adres. Smaczne jedzenie, przystępna cena i miła, rodzinna atmosfera, to wszystko czyni restaurację Piatto Bianco wyjątkową i godną polecenia.

Sprawdź nasze menu pizzy lub skorzystaj z naszego kreatora pizzy.

W naszej restauracji – pizzerii sami Państwo komponujecie swoją wymarzoną pizzę a wykwalifikowany personel, w przypadku wątpliwości, zawsze służy fachową pomocą.

Nasza restauracja jest do Państwa dyspozycji zawsze wtedy gdy po hucznej zabawie, ciężkiej pracy lub podczas bezsennej nocy głód staje się dokuczliwy i nie do zniesienia.

Pasja i miłość do gotowania powoduje, że nasze dania są wyjątkowe pod każdym względem. Mamy nadzieję, że dobra opinia panująca wśród naszych klientów skłoni Państwa do skorzystania z naszych usług, a wyjątkowa atmosfera przyczyni się do jak najczęstszych powrotów w skromne progi restauracji Piatto Bianco.

Restauracja Pizzeria Piatto Bianco - wnętrze