Restauracja

Witamy Państwa w Restauracji „Piatto Bianco”.

Jest to miejsce, w którym smak włoskich i polskich potraw wtapia się w wystrój minionych lat i zapomnianych epok.

„Piatto Bianco” jest jedyną restauracją w Poznaniu czynną również w nocy.

Przy nastrojowej muzyce, w towarzystwie piw z małych lokalnych browarów, mogą Państwo spróbować naszych kulinarnych specjałów, gdzie fantazja i miłość do gotowania przeplata się z nutą tajemniczości, chęcią poznania smaków i odkrycia doznań dotąd nieznanych.

piattobianco_pizzeria_restauracja_1Szef kuchni restauracji Piatto Bianco o każdej porze dnia i nocy dokłada wszelkich starań, aby nasze potrawy były jednakowo smaczne, a nawet lepsze.

Nieustannie doskonalimy warsztat kulinarny poprzez eksperymenty, szkolenia jak i studiowanie literatury specjalistycznej. Naszym hasłem przewodnim jest „wypowiedzenie wojny komercji konsumpcji”.

Marzymy, aby odkryli Państwo miłość do jedzenia dań niezwykłych i zdrowych, a jednocześnie gotowanych w oparciu o tradycyjne metody.

Restauracja Piatto Bianco została stworzona dla wszystkich, którzy cenią sobie dobry smak, przystępną cenę i ciepłą, rodzinną atmosferę.Nasz wykwalifikowany personel zawsze doradzi Państwu co do wyboru dania, a szef kuchni w miarę możliwości skomponuje jedzenie, które będzie wariacją naszego menu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dzień i w nocy, a uwagi dotyczące menu traktujemy jak dar, który pozwoli nieustannie doskonalić nasze dania.